Beachcomber Hot Tubs
Výběr Hot Tubu Výhody Průvodce kupujícího Historie firmy Kontaktujte nás Kontakt

 

Historie firmy

V roce 1978 postavila malá skupina lidí pod vedením zakladatele společnosti Keitha Scotta v Surrey, B.C. první Hot Tub Beachcomber. Nyní o mnoho let později se Beachcomber Hot Tubs stal největším výrobcem Hot Tubů v Kanadě a je stále veden panem Scottem. S výrobními a skladovacími prostorami přesahujícími 10.000 m2 obsluhuje firma efektivně více než 300 nezávislých prodejců po celém světě. Beachcomber v současnosti zaměstnává přes 250 zaměstnanců na plný pracovní úvazek.

"Jedním z důvodů je to, že se snažíme vyrábět Hot Tuby tak, aby odolaly kanadským zimám. Vyrábíme je ručně v naší kanadské továrně a prodáváme je prostřednictvím přímé sítě výhradních prodejců. Tak jsme se dostali tam, kde jsme teď - postavením nejlepšího Hot Tubu a nabídkou nejlepších služeb našim zákazníkům prostřednictvím rostoucí sítě prodejců ve Spojených státech, Kanadě a Evropě."
                                                                                 Keith Scott

Toto o našem nepřetržitém růstu napsal celostátní časopis:

"Beachcomber ukazuje .... že šikovné inovace a služby poskytované přesně na míru se stále vyplatí."
Profit Magazine

 

Žádejte více informací o řadách výrobků Beachcomber

 

Komfort a kvalita...
Díky kombinaci kvalitního designu s moderní výrobní technologií může Beachcomber nabídnout řadu praktických řešení pro jakékoli požadavky na Hot Tub. Ať chcete lázeň k léčebným účelům, pro potěšení nebo jako investici do svého domu, Beachcomber bude mít vždy k dispozici typ, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

Všechny Hot Tuby Beachcomber, od nejmenšího typu až po největší, představují nejvyšší kvalitu. Jsou konstruovány také s ohledem na Vaše pohodlí a proto jsou vybaveny vestavěným filtračním systémem, který udržuje vodu čistou a průzračnou. Každý typ lze snadno nainstalovat kamkoli. Všechny Hot Tuby se dodávají s krásným, ručně opracovaným cedrovým obložením, které zapadne do každého prostředí a ladí s každým vzorem.

Beachcomber: Výrobky pro Váš dům, dnes a po mnoho dalších let.

Hot Tuby Beachcomber jsou zcela přenosné, vhodné pro celoroční vnitřní i venkovní použití. Při stěhování je můžete vzít s sebou. Je to horká lázeň, která je doma všude.

Až jednou poznáte komfort a pohodlí života s Hot Tubem Beachcomber, Váš životní styl se změní. Zábava venku v atriu, na dvorku nebo na terase se stane Vaší druhou přirozeností. S tím, jak se Váš život stane uvolněnějším a zábavnějším se rozšíří i Vaše životní perspektiva.

Mějte ze života co nejvíc. Přijměte výhody a pohodlí, kterého se automaticky dostává majitelům Hot Tubů Beachcomber. Užijte si skvělého požitku tvarované lenošky a uklidňujících hydroterapeutických trysek.

Podle toho, jaký typ Hot Tubu Beachcomber si vyberete, můžete sdílet svůj nový životní styl s mnoha přáteli. Ani se Vám nebude chtít věřit, kolik přátel najednou máte.

 

Přečtěte si o přenosnosti horkých lázní Beachcomber, o výběru a pozornosti věnované detailům.

Pro návrat na hlavní stránku historie firmy klikněte zde.

 

Výběr Hot Tubu | Výhody | Průvodce kupujícího | Historie firmy | Napište nám | Kontakt