Beachcomber Hot Tubs
Výběr Hot Tubu Výhody Průvodce kupujícího Historie firmy Kontaktujte nás Kontakt

 

Než začnete s nákupem Hot Tubu v obrovské světové nabídce, položte si několik základních otázek. Například: Jakou velikost? Vnitřní nebo venkovní? V jakém cenovém rozmezí? Kde si mohu koupit nový Hot Tub?

Tvary, rozměry, umístění, celkový dobrý vzhled
Hot Tuby jsou čtvercové. A kulaté. A obdélníkové. A jiné. Mohou být dost malé - pouze pro dva. Nebo dost velké - pro celou rodinu a přátele. A cokoli mezi tím! Nejoblíbenějším a nejvýhodnějším konceptem Hot Tubů je provedení Protec™.
Je to jediné provedení, které zaručuje maximální úspory energie potřebné pro provoz.
Je to jediné provedení, kde jsou všechny čtyři strany Hot Tubu 100% izolovány.
Je to jediné provedení, které Vám zaručí zcela bezproblémový provoz v téměř jakýchkoliv klimatických podmínkách. Dodává se kompletní - obsahuje všechny potřebné součásti - čerpadla a řídící jednotka jsou ukryty pod pohodlným bezpečnostním schodem, který významně usnadňuje vstup a výstup z Hot Tubu. Instalace je hračka, a to jak venku, tak uvnitř. A při stěhování si jej můžete vzít s sebou.

Jak vybrat ten pravý Hot Tub?
Sedněte si do něj a relaxujte! Některé Hot Tuby lázně mají několikastupňové sezení pro uživatele různých tělesných typů. Některé mají pohodlné, na první pohled dokonale anatomické tvary sedaček a lehátek. Některé mají i místa pro pohodlné odložení skleniček. Jiné jsou naopak podivně hranaté a již na první pohled se zdá, že opravdové pohodlí vypadá jinak. Vybírejte pečlivě! Vybíráte si pohodlí pro svoji relaxaci na mnoho let.

Nejlepší materiál na vany
Každý Hot Tub vypadá v předváděcí místnosti skvěle. Jak bude ale vypadat za několik měsíců nebo let?
Brzy zjistíte, že Hot Tuby se skutečně sytými, hlubokými a lesklými barvami mají jedno společné. Jsou vyrobeny z akrylátu Acuralux™. Litý akrylát je neporézní materiál, vysoce odolný vůči chemickým skvrnám, vysokým teplotám a celkovému opotřebení, které rychle ničí jiné materiály. A vysoce lesklá povrchová úprava akrylátu se snadno čistí ... na rozdíl od strukturovaných povrchů jiných materiálů. Co se týče barev, můžete si vybrat z řady odstínů od jemných, klasických až po výrazné a elegantní. Všechny jsou vytvořeny tak, aby si udržely pěkný vzhled po dlouhá léta.

"Hot Tub Beachcomber nám poskytuje čas ke sdílení našich snů."

 

 
stránka 1 ze 3

 

Výběr Hot Tubu | Výhody | Průvodce kupujícího | Historie firmy | Napište nám | Kontakt