Beachcomber Hot Tubs
Výběr Hot Tubu Výhody Průvodce kupujícího Historie firmy Kontaktujte nás Kontakt

 

Váš lék na stres

Určitě jste si ho zasloužili! Pracujete tvrději. Věnujete tomu stále více času. Děláte víc a nejspíš odpočíváte míň. Už jste mluvili o tom, jak se z toho dostat ... a strávit nějaký čas společně. Ale kdy? Pro stále více lidí je odpovědí: "Dnes večer a každý večer!" Uvolňují se při vířivé a relaxační koupeli ve svém Hot Tubu Beachcomber.

Investice do času stráveného společně
V dnešním uspěchaném světě, kdy mnoho z nás může komunikovat se svými blízkými jen po telefonu, je Hot Tub skvělým místem ke společnému uvolnění. Je to únik z každodenního kolotoče, který Vám a Vašemu partnerovi poskytne útočiště ve Vašich soukromých "lázních" ... ze kterého se vrátíte zregenerováni, osvěženi a posíleni. Luxus? Ano. Ale překvapivě užitečný a příjemný.

 

Můj manžel i já trpíme artritidou. Od té doby, co jsme si koupili Hot Tub Beachcomber, jej Gordon používá každý den a bolesti zmizely. Horká lázeň dělá divy, škoda, že jsme o Beachcomberu nevěděli dřív.
Gordon a Jamie Drostovi

 

Vaše každodenní půlhodinové prázdniny
Z dovolené nám obvykle zbude jen blednoucí opálení. Ale s Hot Tubem, ať už doma nebo v zahradě, na Vás dovolená čeká, vždy když ji nejvíc potřebujete - na konci každého uspěchaného dne. Až vám voda v Hot Tubu bude masírovat unavené bolavé svaly, ucítíte, jak z Vás padá tíha celého světa.

Skvělá terapie pro tělo i duši
Pokud odkládáte nákup Hot Tubu, oddalujete i jednu z velkých odměn, kterou Vám život může poskytnout - každodenní relaxaci. Domácí horká lázeň není módním výstřelkem. Je to uvážená investice do obnovení sil a celkového dobrého pocitu.

Pohodlí tam, kde ho nejvíc potřebujete
Kouzlo Hot Tubu spočívá v oběhu teplé vody a vzduchu přes systém vysokotlakých trysek, které mají terapeutický účinek na svaly a uvolňují vás. Dnešní technologicky pokročilé typy nabízejí velký výběr specializovaných tryskových systémů, jako jsou:

  • seskupené trysky k současnému masírování specifických svalových skupin, jako je krk, ramena, záda nebo nohy
  • trysky, které směřují proud v pohyblivém rozložení, čímž dochází k progresivnímu uvolnění skupiny svalů
  • vzduchové injektory vytvářející chvění a bublinky, které uvolňují celé tělo
  • speciální masážní výměnné trysky, které zajistí přesný tlak na určitá místa podobně jako masér obměňuje způsob manipulace se svaly.

Fyzické i psychické účinky se dostavují okamžitě. Bolesti mizí tím jak teplo rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a zbavuje svaly oxidu uhličitého. Vztlak, který Vás ve vodě nadnáší umožňuje ještě větší uvolnění svalů a kloubů. Mocné, pulzující, směrované trysky poskytují uklidňující masáž.

Nezáleží na tom, na kterém místě Vašeho těla se projevují účinky stresu, je zde Hot Tub a ten dokáže napětí odstranit.

 

Zlepšení kvality Vašeho života

Někde na konci se objevuje to vzácné zboží nazývané odpočinek. Možnost vyplavit každodenní stres, napětí a bolesti. Při relaxaci s rodinou si můžete popovídat o tom, co se za den událo. Svou rodinu a přátele poznáte z úplně jiného pohledu. V Hot Tubu se s lidmi něco děje. Možná je to způsobeno uvolněním většího množství endorfinů, tzv. hormonů štěstí, přirozených látek lidského těla, které potlačují bolest. Možná je to vyšším přívodem kyslíku při rozšíření cév, který urychluje přirozené hojivé procesy. Ať je to cokoli, funguje to. Lidé mluví mírněji, pohybují se trochu pomaleji a nechají převládnout přírodní rytmus, který zklidňuje tělo i duši. Svět vypadá jinak, když na něj pohlížíte z Hot Tubu Beachcomber.

 

Od té doby, co máme Hot Tub Beachcomber, jsme si užili spoustu legrace. Používáme jej několikrát týdně. Hot Tub máme venku a používali jsme jej dokonce, když bylo - 35°C. Naši příbuzní a přátelé jej také vyzkoušeli a všichni se shodli na tom, že mít Hot Tub Beachcomber je rozhodně správná věc.
Hector a Judi Desautelovi

 

Dále se dočtete něco o ozdravném procesu...

 

Výběr Hot Tubu | Výhody | Průvodce kupujícího | Historie firmy | Napište nám | Kontakt