Beachcomber Hot Tubs
Výběr Hot Tubu Výhody Průvodce kupujícího Historie firmy Kontaktujte nás Kontakt

 

JE SNADNÉ SI NAMOČIT NOHY

Váš prodejce se může postarat o všechny aspekty instalace Vašeho Hot Tubu. Při plánování instalace je vhodné zvážit některé skutečnosti.

U venkovních instalací jsou klíčovými otázkami pohodlí a komfort. Poskytuje Vaše místo soukromí a snadný přístup? Je nutné budovat těžkou základovou desku, nebo Hot Tub umístit na dlažbu ve štěrkovém loži. Při instalaci na betonové desky nebo terasy, je třeba dbát pokynů výrobce a prodejce, aby měl Hot Tub dobrou oporu.

Váš Hot Tub bude potřebovat zdroj elektrické energie. S požadavky na zdroj napájení Vás vždy seznámí prodejce. Informujte se, prosím, o příslušných předpisech, které se týkají elektrického přívodu a řiďte se přesně pokyny v návodu pro instalaci.

V každém případě si vyberte Hot Tub se 100% izolovanými stěnami. Také je nutné zvolit Hot Tub s izolačním krytem. Provoz dobře izolovaného Hot Tubu střední velikosti stojí při dobré péči doslova pár korun denně. Firma Beachcomber nabízí ekologický kryt Power Smart® Eco-Cover, který udržuje teplo podobně jako termoska.

 

"Každý večer si dopřejeme blaženou koupel v naší horké lázni a jsme velkými zastánci značky Beachcomber." - Joe a Marian Taylorovi

 

Jak teplou vodu potřebujeme

Většina lidí nastavuje termostat Hot Tubu těsně nad teplotu lidského těla. Je třeba si uvědomit, že čím více se teplota blíží teplotě našeho těla, tím déle můžeme lázeň vychutnávat. (Těhotné ženy a lidé se srdečními potížemi nebo vysokým krevním tlakem by se měli o nejlepší teplotě, kterou je třeba dodržet, poradit s lékařem).


Údržba: nic složitého

Váš nový Hot Tub bude tak krásný, že Vás to může nutit k přehnané péči. Odolejte tomu! Pokud je vana vyrobena z akrylátu Acuralux™, údržba Hot Tubu spočívá v pouhém otření s použitím několika kapek přípravku Tub Clean z řady Purity Water Treatment Products.

Ne, nemusíte Hot Tub vypouštět po každém použití. Ale je třeba sledovat kvalitu vody. Zkoušením a správným ošetřením vody ji udržíte čistou a lákavou. Rádi Vám vždy doporučíme přípravky se snadným použitím.

Vypuštění a napuštění je obvykle nutné každé tři měsíce. Přenosné Hot Tuby jsou dodávány s vlastním filtračním systémem. Vložku filtru je čas od času třeba vyjmout a propláchnout.

Po vypuštění Hot Tub otřete povrch měkkým hadříkem nebo houbou. Pokud je povrchová úprava z Acuraluxu™, je vhodné použít jemný čistič, který jí zajistí výstavní vzhled po dlouhé roky. O četných výhodách akrylátu Acuralux™ se informujte u Vašeho prodejce.

Pro ochranu malých dětí a zvířat se Hot Tub zajistí po dobu, kdy není používán, krytem s uzamykatelnými upevňovacímí sponami.

Připraveni? Ponořte se!

Teď přichází vzrušující část - prohlížení, porovnávání, vybírání. Nejspíš máte desítky otázek. Váš prodejce Hot Tubů Beachcomber Vám je zodpoví. Nezapomeňte, že hledáte Hot Tub z litého akrylátu Acuralux™. Nezapoměňte také, že pro úsporné provoz hledáte koncept Protec™. To je jistota Hot Tubu, která Vám bude po léta poskytovat svoji krásu, potěšení uspokojení a úsporný provoz.

Zeptejte se svého prodejce, jak můžete ušetřit při nákupu horké lázně prostřednictvím zvláštních nabídek výrobce.


 

stránka 2 ze 3

 

Výběr Hot Tubu | Výhody | Průvodce kupujícího | Historie firmy | Napište nám | Kontakt